Poznaj opinie klientów TENSE należącej do Grupy TENSE

Początek Grupy TENSE to firma Tense.pl, która w szybkim tempie rozrosła się nie tylko pod względem zatrudnienia, ale i oferty, jaką dziś proponuje klientom. Pozycjonowanie stron, sklepów, lokalnie działających podmiotów gospodarczych to część usług, jakie świadczymy. Realizujemy zlecenia na strony www oraz wypełniamy je treściami o marketingowym charakterze. Każdy tekst i każda fraza to efekt wnikliwej analizy danej branży, potrzeb klienta-zleceniodawcy, jak i klienta-docelowego odbiorcy. Działamy aktywnie w social mediach oraz w ramach różnych propozycji marketingowych dajemy możliwość skorzystania z opcji linków sponsorowanych (PPS).

Dlatego tak ważne są dla nas opinie o Grupie TENSE i firmie Tense.pl. To one są wyznacznikiem tego, czy nasze działania wpisują się w oczekiwania klientów. W tym zakresie nie spoczywamy na laurach – zawsze chcemy jeszcze lepiej, jeszcze więcej, bo w świecie marketingu internetowego cały czas dużo się dzieje!

Chcesz przekonać się, jak postrzegana jest Grupa TENSE? Z opinii klientów dowiesz się, co o nas myślą.

BZ WBK Leasing SA

Już po kilku tygodniach odnotowaliśmy znaczną poprawę pozycji strony leasing24.pl w wyszukiwarce Google. Osiągnięcie dobrych wyników w relatywnie krótkim okresie jest warte szczególnego podkreślenia, biorąc pod uwagę silną konkurencję na rynku usług leasingowych. Pozycjonowanie oraz kampania linków sponsorowanych wpływają na znaczny wzrost liczby odwiedzin firmowej strony internetowej, a tym samym zapytań ofertowych.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Niniejszym mamy przyjemność zarekomendować firmę TENSE.PL jako solidnego i pewnego partnera – specjalistę w zakresie kampanii linków sponsorowanych. (…) Celem kampanii było dotarcie do osób zainteresowanych atrakcyjnymi studiami inżynierskimi w Poznaniu. (…) Obserwowaliśmy zwiększenie zainteresowania stroną internetową naszego wydziału, a także wzrost liczby osób zgłaszających się na studia.

Strefa Dobrych Emocji - Jacek Kielin

Do Grupy TENSE zgłosiłem się w celu stworzenia projektu graficznego strony internetowej www.jacekkielin.pl, działającej w oprogramowaniu CMS, a także dołączenia do strony forum. W efekcie otrzymałem nowoczesną, responsywną witrynę – przejrzystą i funkcjonalną. (…) Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę w zakresie pozycjonowania strony na wspólnie ustalone frazy kluczowe. Dzięki temu moja strona znajduje się wysoko w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na regularne zapytania dotyczące szkoleń i spotkań.

Bio.Vet disinfestazioni di Dr.Davide Fippi

They have created our responsive website – www.biovet.it, based on WordPress with custom graphic design. Website is tailored to our customer’s needs so they can smoothly access website’s content on any mobile device. Due to advanced CMW WordPress we can easily manage our website. As a client we strongly recommend Grupa TENSE services to anyone who wishes to has unique and functional website.

Inukshuk

Podróżuję sporo i wiem, że czasami trzeba wybrać inną drogę, aby doświadczać, uczyć się, a w efekcie czerpać. Dlatego tym bardziej cenię sobie współpracę, która jest jednocześnie niezwykle elastyczna, a przy tym miła. Młoda, prężna kadra TENSE to właściwie dobrani ludzie, którzy nie tylko są dobrymi fachowcami w tym, co robią, ale potrafią słuchać. Wierzę, że dzięki takiemu wsparciu od początku działalności ambitny cel, który sobie stawiam, wspólnie z TENSE jest osiągalny o wiele skuteczniej.

Algrafo

Współpracę z Grupą TENSE nawiązaliśmy w celu polepszenia naszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Najwyższej jakości doradztwo w kwestii specjalistycznych, czasem trudnych słów kluczowych naszej branży, w połączeniu z rzetelnym podejściem i doświadczeniem specjalistów, pozwoliło na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Strona algrafo.pl stopniowo osiąga coraz lepsze pozycje.
Z chęcią rekomendujemy Grupę TENSE każdemu, kto ceni jakość i profesjonalizm.

Biuro tłumaczeń SuperTłumacz®

(…) Nasza firma, dzięki pozycjonowaniu wykonywanemu przez TENSE.PL nieustannie – z tygodnia na tydzień – systematycznie zwiększała obroty. (…) W ciągu zaledwie 5 miesięcy pozycjonowania liczba odwiedzających naszą stronę wzrosła aż o 172% i ciągle rośnie. (…) Z dumną stwierdzamy, że inwestycja w pozycjonowanie zamówione w TENSE.PL była jedną z najlepszych decyzji marketingowych ostatnich kilku miesięcy podjętych przez nas.

Meliński Minuth Sp. z o.o.

W ramach prowadzonej kampanii firma TENSE.PL rozpoczęła pozycjonowanie wybranych, najbardziej prestiżowych w swojej kategorii fraz kluczowych. Podjęte działania zaowocowały nie tylko czołowymi, ale i stabilnymi pozycjami naszej strony internetowej w wyświetlanych wynikach wyszukiwania (pozycje 1-3). Kompleksowe podejście do wykonania, stały kontakt z Doradcami oraz elastyczność agencji sprawiły, że współpraca nadal jest kontynuowana.

E-CNT Sp. z o.o.

Nasza firma korzysta z usług świadczonych przez Grupę TENSE w szerokim zakresie. Powierzyliśmy stworzenie, a następnie prowadzenie wraz z pozycjonowaniem naszej strony internetowej grupie prawdziwych profesjonalistów. Dzięki przejrzystej oraz schludnie wykonanej stronie internetowej łatwo się z nami skontaktować oraz poznać zakres usług, które świadczymy. Pozycjonowanie i prowadzenie strony internetowej dało nam natomiast wielu nowych klientów, którzy bez problemu odnajdują nas w wyszukiwarce Google.

Prismes Boutique

Firma podjęła się trudnego zadania przygotowania indywidualnego projektu graficznego, modyfikacji logo, stworzenia responsywnej strony internetowej w dwóch wersjach językowych, opartej na systemie CMS oraz wdrożenia sklepu internetowego, który w nowoczesny i atrakcyjny sposób umożliwia prezentację całego asortymentu, jaki znajduje się w naszej ofercie. Z przyjemnością stwierdzam, że z powyższych obowiązków firma wywiązała się doskonale.

ECEAT POLSKA

Grupa TENSE wykonała dla nas szereg czynności, które pozwoliły naszemu Stowarzyszeniu zaistnieć w Internecie. (…) Strona została jednocześnie zoptymalizowana i przygotowana pod kątem SEO. Dodatkowo pracownicy Grupy TENSE stworzyli interaktywną mapę agroturystyki. Na szczególne uznanie zasługuje sprawne działanie oraz fachowa wiedza pracowników, które pozwalają na skuteczne wdrożenie projektów. Wiele cennych uwag oraz doskonała komunikacja przyczyniły się do powstania strony, która spełnia nasze oczekiwania.

KJ Studio

Agencja wykazała się profesjonalizmem w trakcie wykonywania zadania, jakim było stworzenie responsywnej strony internetowej opartej na systemie CMS, a także przygotowanie indywidualnego projektu graficznego. Firmę zdecydowanie cechuje przyjazna atmosfera, miła obsługa oraz profesjonalne doradztwo. Wszystkie uwagi, które zgłaszaliśmy w trakcie projektu były brane pod uwagę i natychmiast rozpatrywane. Ponadto nasza strona jest skutecznie pozycjonowana, a osiągane przez nią pozycje w wynikach wyszukiwania generują dodatkowy ruch oraz zapytania klientów.

Szkoła Języków Obcych Metro

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu prac nad stroną. Począwszy od przedstawienia naszej koncepcji, przygotowania projektów, poprzez poprawki oraz wdrożenie, strona była wykonywana sprawnie w założonych ramach czasowych (…). Przejrzysta i atrakcyjna forma wspaniale odzwierciedla charakter naszej szkoły. (…) Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Grupą TENSE firmom, którym zależy na nowoczesnej stronie internetowej, dopasowanej do potrzeb i oczekiwań klientów.

Platinum Fitness Club

Już po około dwóch miesiącach od rozpoczęcia współpracy nasza strona znalazła się na pierwszych pozycjach w Google na ponad 30 fraz. (…) Współpraca z TENSE.PL układa nam się bardzo dobrze, firma ma profesjonalne podejście do klienta. Kompleksowy outsourcing oferowany przez TENSE.PL a pewno nie tylko pomaga nam w promocji naszego klubu, ale pozwala zaoszczędzić sporo czasu i środków pieniężnych – firma zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z Internetem.

ABA MEDICA S.A.

Współpraca rozpoczęła się listopadzie 2015 i trwa do chwili obecnej, ponieważ okazała się bardzo wartościowa (obecnie realizujemy drugi projekt). Współpraca polegała na wykonaniu strony internetowej. Klient, korzystający z usług przedsiębiorstwa TENSE, dzięki jego dużemu zaangażowaniu ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie. Kontakty między przedsiębiorstwem a klientem utrzymują się na najwyższym poziomie profesjonalizmu, żadne decyzje nie są podejmowane bez porozumienia ze zleceniodawcą.

Przewodnik Mara

W podziękowaniu za dotychczasową współpracę chciałabym wyrazić swoje uznanie dla Grupy TENSE, która wykonała dla mnie niepowtarzalny projekt graficzny oraz stworzyła responsywną stronę internetową (…). Moje wszystkie oczekiwania względem wykonania strony zostały spełnione, dodatkowe zaangażowanie oraz profesjonalizm pracowników Grupy pozwoliły na sprawny przebieg prac. (…) Jestem przekonana, że współpraca z Grupą TENSE jest gwarancją wykonania strony www na najwyższym poziomie.