TENSE.PL - Facebook TENSE.PL - Google Plus TENSE.PL - Twitter

TENSE.PL - kilka słów o firmie

Agencja interaktywna Tense.pl to rzetelny partner dla Twojej firmy na drodze do osiągnięcia rynkowego sukcesu. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał, jaki drzemie w Internecie oraz pokażemy Ci jak wykorzystać możliwości, jakie dają nowe media.

Nasz zespół tworzą młodzi, świetnie wykwalifikowani i kreatywni specjaliści w dziedzinie marketingu, copywritingu, informatyki oraz e-biznesu, którzy doskonale znają specyfikę nowoczesnej reklamy w sieci. Bogate doświadczenie oraz umiejętności zdobyte podczas współpracy z zagranicznymi korporacjami, pozwalają nam prowadzić skuteczne działania marketingowe, zgodne z aktualnymi światowymi trendami w dziedzinie reklamy internetowej.

Działamy kompleksowo – zapewniamy szeroką gamę usług, od tworzenia stron internetowych, poprzez ich profesjonalne pozycjonowanie, aż po rozbudowane kampanie promocyjne w sieci i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Korzystając z usług naszych doradców dobierzesz najlepsze rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie zaistnieć wśród liderów w Twojej branży

Jesteśmy wiarygodni – działamy jako certyfikowany partner Google AdWords i dostarczamy kompleksową ofertę w zakresie tych kampanii. Jako pierwsi w Polsce wykorzystaliśmy do pozycjonowania modele ekonometryczne. Na bieżąco śledzimy nowoczesne trendy w marketingu internetowym, aby zapewnić klientom ofertę na najwyższym europejskim poziomie.

Szanujemy klienta – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Wprowadzamy w życie nowoczesne założenia inbound marketingu, dzięki którym reklama Twojej firmy elastycznie dostosowuje się do potrzeb rynku, doskonale odpowiada na zróżnicowane oczekiwania konsumentów i tym samym jest skuteczna! Możesz na bieżąco śledzić efektywność naszych działań oraz dostarczać swoje propozycje kampanii marketingowych, zmian swojej strony czy celów, które chcesz zrealizować.

Dzięki nam Twoja firma znajdzie się w czołowych wynikach wyszukiwania Google, co wyraźnie przełoży się na wzrost jej rozpoznawalności oraz lepsze obroty. Zaufało nam już ponad 820 klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – liczymy na długotrwałą, owocną współpracę i gwarantujemy, że sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Tense.pl


TENSE.PL